Jazda rekreacyjna

Jazda konna rekreacyjna

 

dla najmłodszych adeptów jeździectwa – oprowadzanki prowadzimy na terenie ośrodka, lub w najbliższej okolicy – w terenie.

lonża – dla początkujących jeźdźców, którzy jeszcze nie są gotowi na samodzielne powodowanie koniem, oraz dla wszystkich (bez względu na poziom zaawansowania), którzy chcą pogłębić świadomość własnego ciała, poprawić dosiad i równowagę, lub pozbyć się spięć i nawyków utrudniających poprawną jazdę.

jazda w grupie – dla jeźdźców posiadających podstawowe umiejętności powodowania koniem (ruszenie, zatrzymanie, zmiana chodu i kierunku). Grupy dobierane są pod kątem zaawansowania i umiejętności jeźdźców.

jazda indywidualna

wyjazdy w teren

 

Dysponujemy dobrze ułożonymi, bezpiecznymi, zrównoważonymi i wyrozumiałymi końmi „profesorami”, idealnie nadającymi się do nauki jazdy dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Dla ambitnych i zaawansowanych jeźdźców oferujemy konie wymagające wyższego poziomu umiejętności.

Każdorazowo indywidualnie oceniamy poziom jeźdźca i na tej podstawie przydzielamy mu do jazdy najbardziej odpowiedniego konia.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – od jeźdźców wymagamy kasku i obuwia dostosowanego do jazdy konnej (nie stwarzającego zagrożenia zablokowania stopy w strzemieniu, w razie utraty równowagi lub upadku)